Praca: Sprzedawca na targowisku

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca na targowisku
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5851
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż towarów na bazarach i targowiskach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Andrychów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych w sklepach na terenie Andrychowa.Praca dwuzmianowa w godzinach 5:30-21:00. Praca również w soboty. Godziny pracy do ustalenia. Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Obsługa zgodna ze standardem firmy, towarowanie sklepu, dbanie o porządek na stanowisku pracy.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Obsługa klienta, wykładanie towaru, odbiór towaru, dbanie o czystość, obsługa kasy fiskalnej.Szkolenie z obsługi Programu Pc market, obsługa lady mięso/wędliny, zamawianie towaru.Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dobczyce
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • obsługa klienta, doradztwo i sprzedaż części do maszyn i urządzeń rolniczych. Praca w godzinach pomiędzy 7.00 a 16.00, a w soboty od 7.00 do 13.00.Wymagania inne:mile widziana znajomość branży mechanicznej, rolniczej....

Back To Top