Praca: Sprzedawca (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Sprzedawca (s)
Miejsce pracy: Łowczówek
Numer: StPr/20/1903
OBOWIĄZKI:

1. Obsługa klientów. 2. Obsługa kasy fiskalnej. 3. Przyjmowanie i układanie towaru. 4. Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru. 5. Metkowanie przyjętego towaru. 6. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w sklepie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (V) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Modyfikacja oferty w dn. 12.08.2020r. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe; dobry stan zdrowia (dźwiganie worków 25 kg z zaprawami lub ziemią ogrodową); podstawowa wiedza z zakresu techniki (ze względu na asortyment: śruby, gwoździe itp., hydraulika - złącza rury, artykułu budowlane - farby, zaprawy, artykuły elektryczne, narzędzia i elektronarzędzia, drobne AGD, RTV, artykuły ogrodniczo rolne); umiejętność radzenia sobie ze stresem; pomysłowość; poczucie humoru; umiejętność rozwiązywania problemów. Praca w Łowczówku, od pn. do sb., na dwie zmiany, w godz.: I zmiana: 7:00-15:00, II zmiana: 10:00-18:00. Zakres obowiązków: obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie i układanie towaru; dbanie o prawidłową ekspozycję towaru; metkowanie przyjętego towaru; utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w sklepie.

Miejsce pracy:

Łowczówek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie