Praca: Sprzedawca - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Sprzedawca - staż
Miejsce pracy: Żarki
Numer: StPr/21/0276
OBOWIĄZKI:
sprzedaz art. spożywczych, obsługa klienta, wykładanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Żarki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowe Brzesko
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzedaż mięsa wyrobów wędliniarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko

  • Ekspozycja towaru, sprawdzanie terminów przydatności towaru, przyjmowanie dostaw towaru, utrzymanie czystości w sali sprzedażowej oraz zaplecza, obsługa klienta oraz kasy fiskalnej. Praca w godzinach 7.00 15.00Program FP...

  • Miejsce pracy: małopolskie / Łysa Góra

  • Ekspozycja towaru, sprawdzanie terminów przydatności towaru, przyjmowanie dostaw towaru, utrzymanie czystości w sali sprzedażowej oraz zaplecza. Praca w godzinach 6.00 - 21.00Program FP Wymagania konieczne: Wykształcenie:...