Praca: Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0447
OBOWIĄZKI:
Wykładanie i sprzedaż towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa klienta, sprzedaz art budowlanychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz

  • Sprzedawca- oferta pracy realizowana w ramach PI uzupełnienie wakatu, ( Firma + 1). Wymagania: wykształcenie zawodowe, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy.

  • sprzedaż obuwia i galanterii, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnejWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wolbrom

  • sprzedaż artykułów spożywczychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie zawodowe.

Back To Top