Praca: Sprzedawca w sklepie instalacyjno-sanitarnym

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Sprzedawca w sklepie instalacyjno-sanitarnym
Miejsce pracy: Bielany
Numer: StPr/jokr/21/0180
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów w sklepie instalacyjno-sanitarnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomość branży sanitarnej, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Miejsce wykonywania pracy: Bielany, ul. Kęcka 61. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 7:00 do 15:00, II zmiana od 10:00 do 18:00 - do uzgodnienia.

Miejsce pracy:

Bielany

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu