skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Miechów
Numer: StPr/24/0118
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, sprzedaż fast food,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności kulinarne, gastronomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miechów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Selgros Cash&Carry
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-25

  • Obsługa klientów, przyjęcie i ekspozycja towaru, przeprwadzanie tranzakcji kasowych, dbanie o czystość, prowadzenie dokumentacji, wysyłka paczek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wygiełzów
  • Opublikowano: 2024-04-25

  • Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa maszyny do lodów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2024-04-25

  • Obsługa klienta, zamawianie towarów, dbanie o porządek miejsca pracy, wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00. Zatrudnienie w ramach umowy o...