skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Miechów
Numer: StPr/24/0111
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż artykułów spożywczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miechów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klientów, przyjęcie i ekspozycja towaru, przeprwadzanie tranzakcji kasowych, dbanie o czystość, prowadzenie dokumentacji, wysyłka paczek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wygiełzów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa maszyny do lodów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wymagania inne:

Firma: AGATA Spółka Akcyjna
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klienta, dokładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: praca z klientem Uprawnienia:...