skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0038
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy, przyjmowanie towarów do magazynu, obsługa klienta, metkowanie towarów, utrzymanie porządku na stanowisku pracyWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Obsługa kasy fiskalnej, transakcje sprzedaży. Staż w sklepie odzieżowym w godz. 10.00-18.00Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handloweWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handloweWymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wilczyska
  • Opublikowano: dzisiaj

  • organizacja sprzedaży detalicznej, organizacja zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towaru, obliczanie marży towaru i obsługa klienta, utrzymywanie porządku w sklepie i jego obrębie, przestrzeganie zasad bhpWymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Łęki
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, staż pracy mile widziany.

Back To Top