skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4364
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA,OBSŁUGA KASY FISKALNEJ.DOKŁADANIE TOWARU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych
Uprawnienia: obsługa terminala płatniczego
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grupa Inter Cars
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Opis stanowiska:obsługa klienta w zakresie sprzedażyinformowanie klientów o dostępnej ofercie handlowejzgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia ofertyOd kandydatów oczekujemy:doświadczenie w sprzedaży części do...

Firma: Auchan Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,Możliwość...

Firma: Fielmann Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • Fielmann oferujeznakomite perspektywy rozwoju zawodowegostabilne miejsce pracybardzo atrakcyjny system wynagrodzeń i premiikompleksowy program wdrożenia do pracy oraz szkoleńprywatną opiekę medycznąakcje pracownicze 

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-14

  • Obowiązki:Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania:Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widzianeUmiejętność pracy w...

Back To Top