skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/1278
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta, kasy fiskalnejwspółpraca przy przygotowaniu oferty sprzedaży. Staż w godz. 10.00-18.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: ASO Mercedes-Benz Jan Kosmowski
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w sprzedaży, handlu, potrafisz sumiennie wykonywać swoje obowiązki i odpowiada Ci praca z klientem, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli chcesz do nas dołączyć,...

Firma: Fielmann Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Fielmann oferujeznakomite perspektywy rozwoju zawodowegostabilne miejsce pracybardzo atrakcyjny system wynagrodzeń i premiikompleksowy program wdrożenia do pracy oraz szkoleńprywatną opiekę medycznąakcje pracownicze 

Firma: Netto Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów, ul. Stara Huta 2A
  • Opublikowano: dzisiaj

  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?Umowę o pracę bez okresu próbnegoPodwyżki stażoweWymiar etatu dostosowany do Twoich potrzebKartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach...

Firma: Auchan Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,Możliwość...

Back To Top