skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dąbrowa
Numer: StPr/20/0650
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób powyżej 30 r.ż

Miejsce pracy:

Dąbrowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Czarny Dunajec
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa klientów, dbanie o estetykę asortymentu - prezentacja towaru, przyjmowanie dostaw, zamawiane towarów, umieszczanie towarów na półkachWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Biały Dunajec
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Sprzedaż towarów, przygotowywanie/ wykładanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalejWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyUprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Wiśnicz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • układanie towaru, obsługa klienta, sprzedaż, przyjęcie towaruWymagania inne:komunikatywność, mile widziana obsługa kas

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
  • Miejsce pracy: małopolskie / Boczów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa klienta, przyjmowanie towaru, sprawdzanie towaru, metkowanie towaru, obsługa kasy fiskalnejWymagania inne:dwie zmiany w godz. 7.00-11.00, 14.00-18.00

Back To Top