skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Książ Wielki
Numer: StPr/20/0438
OBOWIĄZKI:
sprzedaż w sklepie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Książ Wielki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Biały Dunajec
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Sprzedaż towarów, przygotowywanie/ wykładanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalejWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyUprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Roczyny
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Sprzedawanie artykułów kosmetycznych, suplementów, kremów, prowadzenie rozliczeńWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: kurs: obsługa komputera

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Czarny Dunajec
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa klientów, dbanie o estetykę asortymentu - prezentacja towaru, przyjmowanie dostaw, zamawiane towarów, umieszczanie towarów na półkachWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Firma: Grupa Inter Cars
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Opis stanowiska:obsługa klienta w zakresie sprzedażyinformowanie klientów o dostępnej ofercie handlowejzgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia ofertyOd kandydatów oczekujemy:doświadczenia w sprzedaży części do...

Back To Top