skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/20/0579
OBOWIĄZKI:

sprzedaż towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Proszowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzedaż towarów na bazarach i targowiskach.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzedaż urządzeń masujących, pokaz sprzętu, obsługa klientaWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane -...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bolesław
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klientów na stanowisku, sprawdzanie terminu ważności towaru, dbanie o ekspozycję i porządekWymagania inne:wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie.

Firma: Eurocash S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz, Tarnów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prawa jazdy kategorii BGotowości do założenia własnej działalności gospodarczejZaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

Back To Top