Praca: Sprzedawca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Trzemeśnia
Numer: StPr/20/6279
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż wyrobów ciastkarskich, lodów, napojów, przygotowywanie kawy i herbaty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólne, wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy w kawiarni, obsługa kasy fiskalnej oraz ekspresu do kawy, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Trzemeśnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie