skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rzędowice
Numer: StPr/21/0038
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa komputera, sprzedaż artykułow
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rzędowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Netto Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim, ul. Pilata 3
  • Opublikowano: wczoraj

  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach...

Firma: T-Mobile Polska S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jurków
  • Opublikowano: 2021-02-26

  • Sprzedaż paliw i towarów, obsługa klienta, kasy fiskalnej, wystawianie faktur, przyjmowanie towarów.Oferta stażu w ramach programu "Firma +1". Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sufczyn
  • Opublikowano: 2021-02-26

  • Obsługa klienta, kasy fiskalnej, metkowanie towaru, układanie towarów, zamawianie towaru. Staż w godzinach 6:00-21:00 w nowo otwierany sklepie samoobsługowym w Sufczynie.Oferta stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku...