skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Lewniowa
Numer: StPr/21/0095
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów, ekspozycja towarów na półkach, obsługa klienta oraz kasy fiskalnej, dbałość o porządek na stanowisku pracy. Oferta stażu w ramach programu Firma +1.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Komunikatywność.

Miejsce pracy:

Lewniowa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Charsznica
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie towaru ,sprzedaż towaru, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widziane Umiejętność pracy w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gródek nad Dunajcem
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym. Staż w godz. 6.00-14.00 w Ggódku n/D Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widziane Umiejętność pracy w...