skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzedaż zegarków, obsługa klienta Wymagania inne: wymagane wykształcenie zawodowe. Program dla osób do 30 r.ż.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzedaż art. przemysłowej Wymagania inne: wymagane wykształcenie średnie. Program dla osób do 30 r.ż.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o czystość Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Język: ukraiński, w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: wczoraj

  • obsługa komputera, wystawianie faktur i paragonów, negocjacje z klientem, obsługa reklamacji, sprzedaż internetowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B