skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/wiha/21/0361
OBOWIĄZKI:
sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie wymagane. Praca na jedna zmianę 10.00 - 18.00

Miejsce pracy:

Oświęcim


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Tesco Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kłaj
  • Opublikowano: dzisiaj

  • • Obsługa klienta na najwyższym poziomie • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar • Nie wymagamy doświadczenia...

Firma: Tesco Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kłaj
  • Opublikowano: dzisiaj

  • • Obsługa klienta na najwyższym poziomie • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar • Nie wymagamy doświadczenia...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami; obsługa urządzeń (krajalnica, ubijarka do mięsa, waga, maszynka do mielenia mięsa); odbiór dostaw; ekspozycja w ladach chłodniczych; zamawianie towaru świeżego....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Żarki
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzedaz art. spożywczych, obsługa klienta, wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak