skip to Main Content

Praca: Sprzedawca


Sądecki Urząd Pracy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/21/0195
OBOWIĄZKI:

Sprzedawca- oferta stażu realizowana w ramach programu"Firma + 1". Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szerzyny
  • Opublikowano: wczoraj

  • obsługa klienta, ekspozycja towarów, odbiór towaru, kontrola okresu przydatności produktów przeznaczonych do spożycia, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gnojnik
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych, obsługa klienta, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy Praca w godz. 6.00-21.00. Praca w Gnojniku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szczucin
  • Opublikowano: wczoraj

  • obsługa klienta na stanowisku kasowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie. Kontynuacja umowy o doposażenie stanowiska pracy w ramach programu Bezrobociu...