Praca: Sprzedawca/doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Sprzedawca/doradca klienta
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/2006
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej oraz wspomaganie pracy innych działów, profesjonalna obsługa klienta, dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów, właściwe prowadzenie dokumentów. Praca w godz. 8.00-16.00, 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagana umiejętność pracy w zespole, rzetelność i uczciwość, entuzjazm i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego