Praca: Sprzedawca/piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Sprzedawca/piekarz
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/21/0372
OBOWIĄZKI:

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, doradztwo klientom, obsługa pieca piekarniczego, wypiek świeżego pieczywa w technologii Cool Rising. Praca od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-14:00, 14:00-21:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, min. 1 rok doświadczenia na stanowisku piekarz lub sprzedawca, wymagana książeczka sanepidowska, wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, możliwość dźwigania do 12 kg, chęć do pracy na stanowisku, wymagana umiejętność i doświadczenie w wypieku świeżego pieczywa i obsługi pieca piekarniczego, doświadczenie w obsłudze wózka paletowego elektrycznego (ręcznego).

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach