Praca: Starszy administrator ds. procesów ( eng: senior process executive)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy administrator ds. procesów ( eng: senior process executive)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0766
OBOWIĄZKI:
Analiza danych, projektowanie i prowadzenie kampani w mediach interaktywnych,działania medialne w serwisach,analiza prawidłowości treści i wyszukiwanie treści niezgodnych z zasadami oraz ich redagowanie.Blokowanie treści szkodliwych.Obsługa klienta. Monitoring treści. Raportowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe co najmniej magister, kierunek wykształcenia: dowolny. Doświadczenie zawodowe:. Mile widziane dowolne, niewymagane.Umiejętności: Obsługa komputera. Biegły ukraiński programy i procesy wschodnie, projekt w języku ukraińskim; konieczność kontaktu z zespołem, klientem). Mile widziana lecz niewymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 063 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie