Praca: Starszy analityk biznesowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk biznesowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1587
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:Przygotowanie i uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez klienta w celu zebrania wymagań biznesowych, Planowanie lub współuczestniczenie w planowaniu szczegółów implementacji oprogramowania, Tworzenie oraz analiza dokumentacji dotyczącej rozwiązań analitycznych i wymogów klienta, Identyfikowanie możliwych rozwiązań oraz ich ocena względem wymogów biznesowych i technicznych, Tworzenie wizualizacji oraz rozwiązań analitycznych na podstawie wymogów klienta za pomocą narzędzi służących do wizualizacji i analizy danych, Wprowadzenie poprawek i rozszerzeń do już istniejących rozwiązań analitycznych, Tworzenie kodu służącego do ekstrakcji danych za pomocą języka SQL lub innego narzędzia ETL, Samodzielne rozwiązywanie zadań i problemów programistycznych związanych z tworzeniem rozwiązań na platformie analitycznej, Tworzenie i wdrażanie procedur gwarantujących zachowanie standardów jakości ustalonych z klientem, Umieszczenie i składowanie kodów źródłowych w wyznaczonym przez klienta miejscu, Współpraca z testerami oraz innymi twórcami na etapie tworzenia i testowania systemów informatycznych do wizualizacji i analizy danych, Uczestnictwo w procesach przed sprzedażowych, Praca zgodna z polityką oraz korporacyjnymi zasadami EPAM, Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez Pracodawcę.Wysokośc wynagrodzenia nie mniej niż 9000 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: mile widzine wyższe. Doświadczenie zawodowe: mile widziane 1-2 lata doświadczenia w eksploracji danych, statystyce lub Machine learning;. Umiejętności:- Umiejętność skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych, -Umiejętność identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych, -Doświadczenie w pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub klasycznymi (np. Waterfall), -Umiejętność planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji, -Możliwość tworzenia / dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie, -Możliwość organizowania i ułatwiania spotkań i warsztatów z klientem, -Możliwość szybkiego pozyskiwania nowych informacji o projekcie i domenie z różnych źródeł, -Doświadczenie w tworzeniu diagramów (UML, BPMN), -Zrozumienie i umiejętność zaproponowania odpowiednich procesów tworzenia oprogramowania oraz wpływania na nie / ulepszania go, - Umiejętność samodzielnego zarządzania własnymi działaniami, umiejętność przejęcia pełnej odpowiedzialności za podsystem, - Zdolność efektywnego komunikowania się z członkami zespołu w złożonych środowiskach (zespół wielokulturowy / obejmujący wiele krajów / rozproszony geograficznie) i przedstawicielami klientów, - Zdolność do skutecznego zarządzania zakresem wymagań w ramach projektu (komunikowanie zainteresowanym stronom potencjalnego rozszerzenia zakresu i zarządzania takim ryzykiem), -Ogólna wiedza na temat UX / UI i możliwość uczestniczenia w projektowaniu działań. Znajomość języków obcych: - komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w pisaniu i mówieniu jest koniecznością; -znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie