Praca: Starszy analityk do spraw wynagrodzeń

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk do spraw wynagrodzeń
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5824
OBOWIĄZKI:
Procesowanie danych płacowych zgodnie z wymogami prawnymi i procedurami firmowymiSprawdzanie poprawności i kompletności danych płacowych przygotowanych przez zewnętrznych dostawcówDbanie o terminowość wykonywanych zadań w cyklu płacowymOdpowiadanie na zapytania pracowników dotyczące kwestii płacowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: portugalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie