Praca: Starszy inżynier wsparcia technicznego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy inżynier wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2115
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia współpraca z personelem, partnerami i klientami podczas opracowywania, testowania, wdrażania i zarządzania aplikacjami BPM (Business Process Management) przez cały cykl życia produktu. Bycie kontaktem, do którego eksperci zwracają się o pomóc. Wnoszenie wiedzy technicznej i wiedzy o produktach do rozwiązywania złożonych wyzwań technologicznych, aby pomóc klientom w zaspokajaniu ich potrzeb biznesowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Praca zespołowa
Uprawnienia: dokładność oraz sumienność

Wymagania inne:

Udzielanie bieżącego wsparcia innym użytkownikom. Opracowywanie zasad i procedur dotyczących baz danych.Znajomość języka angielskiego zweryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej, poprzez przeprowadzenie części lub całejrozmowy w tym języku. Dyplom ukończenia liceum zawodowego z zakresu informatyki. Doświadczenie zawodowe nastanowisku związanym ze wsparciem technicznym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 808,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie