Praca: Starszy księgowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1972
OBOWIĄZKI:
Codzienne działania operacyjne (przesyłanie wpisów do dziennika, e-maile, prośby ad hoc itp.); Czynności związane z zamknięciem miesiąca (obliczanie i księgowanie JE, przegląd salda próbnego, sprawdzanie listypłac); Comiesięczne uzgodnienia kont KG w Blackline i kwartalny przegląd bilansu; Współpraca z PTP, OTC, RTR, zespołami podatkowymi; Wykonywanie działań na koniec roku (przygotowanie pakietów audytów,odpowiadanie na żądania audytów wewnętrznych i zewnętrznych); Standaryzacja procesów; Wspieranie pozostałych członków zespołu w codziennych procesach.Godziny pracy: Od 8 do 16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata na stanowiskach związanych z księgowością, umiejętności: MS Office, Oracle, zdolność logicznego i analitycznego myślenia; umiejętność rozwiązywania problemów, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, zorientowanie na szczegóły,dokładność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność przekazywania wiedzy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 338 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie