Praca: Starszy menedżer ds. zarządzania modelami, gfa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy menedżer ds. zarządzania modelami, gfa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2192
OBOWIĄZKI:
1. Wspieranie rozwoju i wdrażania zgodnych z polityką praktyk zarządzania ryzykiem modeli w całym dziale skarbowym, oferując niezbędne wskazówki dotyczące przestrzegania polityki HSBC w zakresie ryzyka modeli.2. Przeprowadzanie analizy, raportów i testów praktyk zarządczych, aby ułatwić integrację ram zarządzania ryzykiem w ramach Departamentu Skarbu.3. Pomoc w definiowaniu i osadzaniu cyklu życia modelu oraz szerszych instrukcji operacyjnych dotyczących polityki ryzyka modelu w celu zarządzania zestawem modeli Departamentu Skarbu.4. Pomoc w operacyjnych aspektach procesów zarządzania modelami w GFA (Global Finance Analytics) i Treasury.5. Organizacja i zarządzanie Forum Nadzoru nad Modelami Skarbowymi (TMOF) i Zespołem ds. Ryzyka Modeli Skarbowych (TMRWG), w tym przygotowywaniem porządku obrad, dokumentacją posiedzeń, monitorowaniem zgodności, współpracą z interesariuszami, sporządzaniem protokołów, zarządzaniem kalendarzem i śledzeniem działań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

co najmniej 5 lat i 1 miesiąc doświadczenia w firmach o międzynarodowym charakterze

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie