Praca: Starszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • identyfikowanie projektów, zgodnie z profilem działalności spółki
  • budowanie relacji z klientami
  • kompletacja i przygotowanie dokumentacji wniosków i ofert handlowych w oparciu o PZP oraz nadzór nad ich przygotowaniem w ramach pracy podległych zespołów projektowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z krajowymi i zagranicznymi partnerami udział w nadzorze nad prowadzeniem działań związanych z wizerunkiem spółki i materiałami promocyjnymi
Wymagania:
  • orientacja na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty w dziale sprzedaży w sektorze B2B
  • umiejętność kierowania zespołami zadaniowymi
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • orientacja na realizację celów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.