Praca: Startup community and Campus Program Manager in hubraum

Startup community and Campus Program Manager in hubraum
Kraków

Czego możesz się
spodziewać?

Do naszego zespołu hubraum szukamy osoby, dzięki której nasz Campus będzie miejscem tętniącym startup-owym życiem. Chcemy, żebyś pomogła/ pomógł nam zbudować znane i szanowane centrum działań innowacyjnych. hubraum posiada dwie fizyczne przestrzenie innowacyjne – w Krakowie i Berlinie. Twoim celem będzie współtworzenie jednej społeczności obu Campusów w ramach nowego Residency Program. W tym celu będziesz blisko współpracować z całym zespołem hubraum (zarówno osobami w Krakowie jak i w Berlinie).

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Zarządzanie Residency Program (w ścisłej współpracy z managerem Campusu w Berlinie)
  • Rekrutacja potencjalnych rezydentów (zespołów startup-owych) lub uczestników projektów
  • Współpraca z całym zespołem hubraum (w Polsce i Niemczech) w celu zapewniania odpowiedniej wartości w ramach programu (w tym np.: w ramach oferty usług badawczych, inżynieryjnych czy marketingowych)
  • Organizacja lub wspieranie działań budujących społeczność lokalną i międzynarodową
  • Współpraca zewnętrzna z organizacjami wspierającymi startup-y w Polsce i regionie CEE
  • Dbałość o promocję marki hubraum i jej widoczność w ekosystemie
  • Znajomość i (jeżeli konieczne) uczestnictwo w wydarzeniach zewnętrznych
  • Obsługa formalna i organizacyjna Campusu
  • Obsługa administracyjna najemców lub uczestników projektów (umowy, faktury)
  • Optymalizacja lub/i stworzenie procesów biurowych
  • Organizacja eventów na Campusie
  • Planowanie i kontrola budżetu zaplanowanych działań
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2) pozwalająca na swobodną komunikację w organizacji i poza nią
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i samoorganizacja
  • Znajomość procesu Design Thinking oraz umiejętność facylitacji spotkań i warsztatów
  • Znajomość ekosystemu startup-owego (mile widziane)
  • Zainteresowanie nowymi technologiami związanymi z rynkiem telekomunikacji np.: 5G, AI, IoT, EDGE, Voice (mile widziane)