Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Młoszowa
Numer: StPr/20/1189
OBOWIĄZKI:

montaż mebli

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: stolarz

Miejsce pracy:

Młoszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bielany
  • Opublikowano: 2021-01-15

  • Obsługa maszyn stolarskich, wykonanie elementów z drewna, praca elektronarzędziami. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w stolarstwie

Firma: Bergen Personal AS
  • Miejsce pracy: małopolskie /

  • OPIS STANOWISKA Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy kledningu (siding) WYMAGANIA...

  • Miejsce pracy: małopolskie / Kęty
  • Opublikowano: 2021-01-14

  • Obróbka elementów na maszynach stolarskich, produkcja elementów meblowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie mile widziane, istnieje możliwość...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Marcinkowice

  • ręczna i mechaniczna obróbka drewna, proste prace montażowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: brak dodatkowych kwalifikacji Wymagania inne: [Umiejętność 2] : prace...