skip to Main Content

Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/21/0399
OBOWIĄZKI:

Produkcja i montażmebli z płyt. Praca w godz. 7.00-15.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz meblowy
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Polanka
  • Opublikowano: 2021-05-03

  • Praca na stolarni, szlifowanie elementów, wkuwanie okuć, obsługa maszyn CNC. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie:...

Firma: Danwood S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-05-03

  • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien dachowych, łączenie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Polanka
  • Opublikowano: 2021-04-29

  • Praca na stolarni, szlifowanie elementów, wkuwanie okuć, obsługa maszyn CNC. Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Orawka
  • Opublikowano: 2021-04-27

  • Wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa maszyn do obróbki drewna