Praca: Stolarz meblowy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Zabierzów
Numer: StPr/2020-11-09/2117
OBOWIĄZKI:
produkcja i montaz mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zabierzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Orawka
  • Opublikowano: 2020-12-03

  • wykonywanie i konserwacja elementów drewnianychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: obsługa maszyn do obróbki drewna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzywaczka
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • Wycinanie elementów drewnianychłączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek, szlifowanie,heblowanie,frezowanie. Pakowanie elementów wyrobów gotowych. Wymagania konieczne:Zawód: Stolarz* (wymagany...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka

  • OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH: PILARKI FORMATOWEJ, WYRÓWNIARKI, STRUGARKI GRUBOŚCIOWEJ, PILARKI TAŚMOWEJ, SZLIFIERKI KRAWĘDZIOWEJ,ELEKTRONARZĘDZI RĘCZNYCH. MONTAŻ GOTOWYCH ELEMENTÓW U KLENTA, ZWYKLE PRACA W...

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz

  • Stolarz:- praca na stolarni przy produkcji schodów, blatów itd.Wymagania konieczne:Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 1)

Back To Top