Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Stolarz
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/23/0530
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rudnik
  • Opublikowano: 2024-04-23

  • Składanie mebli w zakładzie oraz montaż mebli u klienta. Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-04-22

  • praca przy produkcji mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Berest
  • Opublikowano: 2024-04-20

  • Wykonywanie różnych typów mebli na podstawie gotowej dokumentacji i szkiców. Posługiwanie się narzędziami ręcznymi i zmechanizowanymi. Praca w Bereście w godz. 8.00-16.00 Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz*...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Prusy
  • Opublikowano: 2024-04-19

  • wg załącznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: dobra organizacja pracy, chęć uczenia się nowych rzeczy,zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność.