Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Stolarz
Miejsce pracy: Alwernia
Numer: StPr/20/0317
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn stolarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Alwernia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zastów
  • Opublikowano: 2020-09-08

  • Obróbka artykułów drewnianych, obsługa specjalistycznych narzędzi, szlifowanie bądź frezowanie, oklejanie mebli, łączenie rozmaitych części, odczytywanie rysunków technicznych czyli ogólnie wszystko to co związane...

  • Miejsce pracy: małopolskie / Czernichów

  • Dobór materiału drzewnego; cięcie i struganie drewna na zadany wymiar wg rysunku technicznego i opisu zapisanego cyrylicą; obsługa maszyn: pił tarczowych, strugarek, gwoździarek pneumatycznych, budowa skrzyń i palet na...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Korzenna
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • Składanie i montaż mebliWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Alwernia

  • obsługa maszyn stolarskichWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Back To Top