skip to Main Content

Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Stolarz
Miejsce pracy: Orawka
Numer: StPr/20/0908
OBOWIĄZKI:
podawanie, odbiór obrabianego materiału z maszyn do drewna, paczkowanie, przygotowanie wyrobów do transportu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn do obróbki drewna

Miejsce pracy:

Orawka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bysina
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • Produkcja mebliWymagania konieczne:Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:Wymagana umiejętność czytania projektów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Marcinkowice
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • ręczna i mechaniczna obróbka drewna, proste prace montażoweWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: brak dodatkowych kwalifikacjiWymagania inne:[Umiejętność 2] : prace ogólnobudowlane...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • Pomocnik operatora CNCWymagania konieczne:Zawód: Stolarz*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: dowolnyUprawnienia: pracy w grupieWymagania inne:osoba do przyuczenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Barwałd Średni
  • Opublikowano: 2020-11-21

  • Matowienie krzeseł do lakierowania, montaż stołów. Praca na czas określony 3 lata, jednozmianowa w godzinach 07:00-15:00 (godziny pracy do ustalenia), na 1/2 etatu. Wymagania konieczne:Zawód: Stolarz* (wymagany staż -...

Back To Top