skip to Main Content

Praca: Sushimaster


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sushimaster
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5015
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie posiłków kuchni Japońskiej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Oberża Sąsiadów
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-15

  • Zatrudnię kucharza na stałe.Wymagane doświadczenie oraz chęci.doświadczenie oraz chęci

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: 2020-10-14

  • Gotowanie potraw według zaleceń, współpraca z dietetykiem, dbanie o stanowisko pracy;Wymagania konieczne:Zawód: Kucharz*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:konieczna umiejętność gotowania;

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Moszczenica
  • Opublikowano: 2020-10-12

  • uczestniczenie w planowaiu jadłospisów, obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw; przygotowywanie produktów do sporządzania posiłków, obróbka wstępna surowców; zabezpieczenie przed zepsuciem surowców,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-10-12

  • pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczenie przed zepsuciem; obróbka wstępna (ręczna, mechaniczna, termiczna); wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw mięsnych, mącznych, rybnych,...

Back To Top