Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Technik administracji
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Prowadzenie biura, kontakty z klientami, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestrów, sporządzanie pism, kontrola nad korespondencją przychodzącą wychodzącą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Opublikowano: wczoraj

  • Prace administracyjne związane z ewidencjonowaniem osób skierowanych przez MOPS do pomocy żywnościowej.Ewidencjonowanie przyjmowanej i wydawanej żywności osobom potrzebującym oraz sprawozdawczość w tym...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Muszyna

  • Prace administracyjno-biurowe, obsługa korespondencji i urządzeń techniki biurowej. Staż w Urzędzie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej w Muszynie (Referat Administracyjno-Organizacyjny, Referat Spraw Obywatelskich i Urzędu...