Praca: Technik elektryk/technik automatyk

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Technik elektryk/technik automatyk
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6511
OBOWIĄZKI:
Udział w budowie i montażu maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej. Regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn, optymalizacja budowlanych rozwiązań. Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP w szczególności możliwych ryzyk podczas budowy maszyn. Korekty dokumentacji wykonawczej - nanoszenie zmian w dokumentacji. Obsługa elektronarzędzi.Pierwsza umowa na okres próbny, następnie na czas określony, nastepnie na czas nieokreślony.Godziny pracy 8-16.Wynagrodzenie min. 3500zł + premia projektowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, elektronik lub pokrewne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: współpraca w zespole
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: otwartość

Wymagania inne:

Uprawnienia SEP do 1 kv., umiejętność czytania schematów i realizacji prac w zakresie elektryki, pneumatyki i automatyki przemysłowej, obsługa AKPiA; zn. języka ang. umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie