Praca: Technik Energetyk

People make places
Technik Energetyk
Miejsce pracy: Kraków
ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Twój zakres obowiązków
  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie kotłów parowych i wodnych
  • Eksploatacja i konserwacja wymienników, stacji uzdatniania wody, filtroodmulników
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach ciepłej i zimnej wody technologicznej i użytkowej
  • Eksploatacja i konserwacja komór klimatyzacyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie HVAC i klimatyzacji precyzyjnej
  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie wody lodowej
  • Eksploatacja systemu sprężonego powietrza
  • Eksploatacja oraz diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie próżni
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemie sprężonego powietrza
  • Eksploatacja systemów przeciwpożarowych w tym diagnozowanie i usuwanie usterek na instalacji tryskaczowej, hydrantowej, oraz w systemie pomp pożarowych
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia: SEP, Grupa 2, uprawnienia eksploatacyjne, uprawnienia do pracy na wysokości
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania usterki i awarii
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi urządzeń elektroenergetycznych
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach krytycznych i stresowych
  • Znajomość urządzeń zabezpieczających i kontrolno-pomiarowych
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie usuwania awarii i prowadzenia napraw
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy