Praca: Technik fizjoterapii

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik fizjoterapii
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:

kwalifikowanie, planowanie i prowadzenie kinezyterapi, fizykoterapii, masażu leczniczego; nawiązywanie kontaktu z osoba niepenosprawną; dobór zaopatrzenia ortopedycznego; prowadzenie dokumentacji medycznej; prowadzenie edukacji prozdrowotnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe; łatwość w nawiązywaniu kontaktu

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach