skip to Main Content

Praca: Technik handlowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/teja/21/0079
OBOWIĄZKI:
wykonywanie i odbieranie telefonów;wysyłanie i odbieranie emaili przzesyłanie zmówień do producentów;pilnowanie terminowościpraca dotyczy sklepu internetowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

otwartość, życzliwość, energia pozytywna, chęć do dalszej współpracy

Miejsce pracy:

Oświęcim


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: druk-24h.com.pl
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Miejsce pracy: Białystok stacjonarnie biuro drukarni lub Home Office region Polska Nr ref.: AM Główne zadania: pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz obsługa istniejących na podległym terenie prezentowanie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: 2021-03-02

  • wykonywanie i odbieranie telefonów;wysyłanie i odbieranie emaili przzesyłanie zmówień do producentów;pilnowanie terminowościpraca dotyczy sklepu internetowego Wymagania inne: otwartość, życzliwość, energia...

Firma: SAW-TRAK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-03-01

  • Realizacja planów w zakresie sprzedaży, pozyskiwania nowych oraz obsługi dotychczasowych klientów Fachowe doradztwo, pomoc klientowi Przygotowywanie ofert handlowych Raportowanie wykonanych zadań Praca stacjonarna...

Firma: Dach i Strych Sp. z o. o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-02-22

  • Obsługa regionu: woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie Rozważane będą tylko kandydatury osób z doświadczeniem: blachy aluminiowe, tytanocynkowe, miedziane na dachy w rąbek, elewacje wentylowane.