Praca: Technik mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Technik mechanik
Miejsce pracy: Rzędowice
Numer: StPr/20/0296
OBOWIĄZKI:
naprawa i konserwacja samochodów, mycie czyszcenie pojazdów
Miejsce pracy:

Rzędowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-09-11

  • Zakres obowiązków:Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowychStałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktuWymagania:Minimum 3...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2020-09-02

  • Rozbiórka pojazdówWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:Staż dla osób bezrobotnych program POWER

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rzędowice
  • Opublikowano: 2020-08-24

  • naprawa i konserwacja samochodów, mycie czyszcenie pojazdów

Back To Top