Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/20/0664
OBOWIĄZKI:
pomoc w prowadzeniu prac biurowych, obsługa urządzeń biurowych, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, obsługa poczty elektronicznej, pomoc w sporządzaniu wywiadów, gromadzenie, rejestrowanie dokumentacji dot. jednostki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce