Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0045
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności biurowo-administracyjnych, obsługa sprzętu biurowego, terminowe załatwianie korespondencji, udzielanie informacji o zakresie działania centrum, bieżąca obsługa sekretariatu, przygotowywanie narad, zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

program BUMERANG, dla osób Do 30 r. życia, lub zwolnionych z przyczyn zakładu pracy lub absolwentów (do 12 m-cy od ukończenia szkoły)

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce