skip to Main Content

Praca: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
Miejsce pracy: Wola Filipowska
Numer: StPr/2020-08-25/1538
OBOWIĄZKI:

wg stanowiska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wola Filipowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Apleona HSG Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-24

  •  Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Serwisu będzie odpowiedzialna za:Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych takich jak: agregaty wody lodowej, rooftopy, centrale wentylacyjne,...

Firma: Apleona HSG Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-08

  •  Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Serwisu będzie odpowiedzialna za:Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych takich jak: agregaty wody lodowej, rooftopy, centrale wentylacyjne,...

Back To Top