skip to Main Content

Praca: Technik weterynarii


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Technik weterynarii
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, weterynaryjne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętne podejście do zwierząt


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: praktyki w pracy ze zwierzętami

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka
  • Opublikowano: 2024-05-10

  • -badanie stanu zdrowia zwierząt, -rozpoznawanie chorób oraz leczenie zwierząt w tym wykonywanie zabigów chirurgicznych a także wykonywanie badań Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język:...