Praca: Technolog - Kosztorysant (branża stalowa)

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Technolog - Kosztorysant (branża stalowa)
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie kosztorysów ofertowych - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów – konstrukcje stalowe
  • Wyliczanie kosztów materiałowych, czasu operacji i kosztów roboczogodzin
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Kontakt z działem Produkcji
  • Prowadzenie ewidencji otrzymanych zapytań ofertowych
  • Opracowanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych w ścisłej współpracy z Wydziałami Spółki
  • Współpraca z kosztorysantami Spółki w branży mechanicznej jak również obróbki skrawaniem
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z branży stalowej
  • Znajomość programu AutoCad 2D/3D
  • Umiejętność tworzenia kalkulacji kosztorysowej
  • Umiejętność czytania i wykonywania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia