Praca: Tłoczarz w metalu / Ślusarz

Firma „Malbox” The Stamping Company

Obecnie poszukuje Kobiet i Mężczyzn na stanowisko:

Tłoczarz w metalu / Ślusarz
Miejsce pracy: Osiek k. Olkusza
Zadania:
  • Obsługa i nadzór nad procesem pracy maszyn produkcyjnych;
  • Wykonywanie prostych prac ślusarskich;
  • Pakowanie detali;
  • Obsługa elektronarzędzi;
  • Dbałość o maszyny, urządzenie pomocnicze i powierzone narzędzia;
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad 5S;
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego;
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami pisemnymi i ustnymi.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane;
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych - mile widziane.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;
  • System nagród KAIZEN;
  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci;
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych.
Koniecznym warunkiem jest umieszczenie w treści CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Tłoczarz w metalu / Ślusarz, prowadzonego przez Malbox Sp. z o.o., adres wykonywania działalności: Osiek 212a, 32-300 Olkusz , NIP 6372211274, REGON 386897413. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.