Praca: Tokarz (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Tokarz (o)
Miejsce pracy: Wola Rzędzińska
Numer: StPr/20/3001
OBOWIĄZKI:
Tokarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie - bez znaczenia; doświadczenie na stanowisku; może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Woli Rzędzińskiej, od pn.-pt., na trzy zmiany: I zm.: 7:00-15:00, II zmiana: 15:00-22:00, III zmiana: 22:00-7:00 (możliwość zatrudnienia tylko na jedną lub dwie zmiany). Kontakt: Tarnowskie Zakłady Osprzętu Elektrycznego "Tarel" Sp. z o.o., 33-150 Wola Rzędzińska 297A, wcześniejszy kontakt tel.: 14 637 61 22, CV przesyłać na e-mail:dk@tarel.pl.

Miejsce pracy:

Wola Rzędzińska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie