skip to Main Content

Praca: Tokarz


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Tokarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/2795
OBOWIĄZKI:
obsługa tokarek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Klient portalu Praca.pl
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-18

  • TokarzUmiejętność samodzielnej pracy na tokarkach.Czytanie dokumentacji technicznej (rysunków).

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Żębocin
  • Opublikowano: 2020-09-01

  • Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznymWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2020-08-29

  • przyuczenie do zawodu tokarz-frezer; praktyka nauki prowadzona pod nadzorem pracownika w roli Instruktora; po nabraniu umiejętności obsługa maszyny praca na maszynieWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

Back To Top